Liptov je pravdepodobne najvšestrannejší región bohatý na rôzne športové aj oddychové aktivity. Náš projekt je situovaný priamo na pobreží Liptovskej Mary neďaleko Mara Campingu v katastri obce Liptovský Trnovec. Jeho hlavnou prednosťou je umiestnenie. Výhľad na Maru v kombinácii s vrchmi Nízkych Tatier je neopakovateľný.

liptovska mara 001

Lokalita a jej okolie poskytujú možnosti takmer všetkých druhov aktívneho i pasívneho oddychu počas celého roka. Vo vzdialenosti asi 2 km od nášho projektu sa nachádza Aquapark Tatralandia, ktorý je najväčším areálom vodnej zábavy v Európe a svojim návštevníkom bez obmedzenia veku ponúka celoročne nespočetné množstvo zábavných aj dobrodružných vodných atrakcií a relax v bohato vybavenom Keltskom saunovom svete a vo Wellness Paradise. Podobné služby nájdete aj v neďalekom Ginoparadise Bešeňová.

aquapark liptovska mara

Jasná ako najväčšie a najmodernejšie lyžiarske stredisko na Slovensku garantuje na severnej aj južnej strane Chopku vynikajúcu lyžovačku pre každého, bez rozdielu veku a zručnostnej úrovne. Samozrejmosťou je široká škála služieb servisov, požičovní a predajní lyžiarskej výstroje, lyžiarskych škôl a škôlok, après-ski barov, animačných služieb pre deti, stravovacích zariadení. Moderné lanovky Vám umožnia spoznať celé stredisko a nájsť si zjazdovku, ktorá Vám najviac vyhovuje.

tatry3

Prípadne si vďaka nim môžete vysoko v horách vychutnať chvíľku odpočinku pri horúcom čaji s nádherným výhľadom na okolie. Okrem lyžiarskeho strediska Jasná si môžete zalyžovať aj v Závažnej Porube či vo Vysokých Tatrách. 

dom na streche heliport liptov 002heliport liptov

V Heliporte Liptov si môžete dopriať vyhliadkový let vrtuľníkom alebo obdivovať dom postavený naopak.
liptovska mara lanovka 003

Okolitá príroda je tiež veľmi bohatá na turistické trasy a horské chodníky, opäť pre každého návštevníka. Na svoje si prídu milovníci krátkych prechádzok, niekoľkohodinových výletov nenáročným horským terénom aj celodenných vysokohorských túr. 

liptovska mara turistika 005Nehovoriac o množstve hubárskych chodníčkov, cyklotrás, športovísk a bohatej občianskej vybavenosti v meste Liptovský Mikuláš vzdialenom len cca 7 km.

liptovska mara cyklistika 006