Ako inšpiráciu sme pre Vás vybrali niekoľko obľúbených typových domov. Výber domu však nie je touto ponukou obmedzený. Každý klient bude mať po kúpe pozemku možnosť požiadať nášho projektanta o zapracovanie individuálnych úprav, prípadne o naprojektovanie úplne originálnej stavby. Pre rekreačné zrubové domy, ktoré budeme stavať v rámci projektu Mara Resort, sme stanovili štandard vyhotovenia a stupne rozostavanosti, ktorých špecifikáciu nájdete tu: Stupne rozostavanosti domov.

K týmto typovým stavbám poskytujeme informácie o cenách pre stupeň rozostavanosti „holodom“, a to v rozsahu, ktorý je možné naceniť pred skutočným naprojektovaním stavby a jej osadenia na konkrétnom pozemku. Presnú a podrobnú cenovú ponuku na Váš dom Vám vyhotovíme po spracovaní projektovej dokumentácie v rozsahu pre vydanie stavebného povolenia.

Pokiaľ Vás niektorý z domov osloví, ale neplánujete ho stavať na území projektu Mara Resort, všetky potrebné informácie o bežnom vyhotovení, stupňoch rozostavanosti a cenách Vám poskytnú kolegovia z obchodného oddelenia na telefónnom čísle: +421-41-5423-165, prípadne ich nájdete na www.zruby.sk.

zrubovy dom vertigo 002Zrub väčšej veľkostnej kategórie, ktorý je určený pre 5 - až 7 - člennú rodinu. V zrube sa nachádzajú tri spálne (rodičovská spálňa v prízemí a dve detské izby v podkroví), obytný priestor, ktorého súčasťou je aj kuchyňa s jedálňou a galéria využiteľná napríklad ako pracovňa, resp. TV miestnosť. Zrub má dve kúpeľne a samostatné WC na prízemí. Vstup do zrubu je vhodné orientovať S, SV, SZ. Zastavaná plocha zrubu je 124,1 m2, výška hrebeňa strechy je 7,6 m.

zrubovy dom vera 002Zrub väčšej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami, priestrannou galériou a veľkou terasou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 5 - až 6 - člennej rodiny. Zrub je vhodný ako luxusný rodinný dom alebo chata. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na V, SV, S, SZ, Z. Zastavaná plocha zrubu je 112,3 m2, výška hrebeňa strechy je 7,53 m.

zrubovy dom carolina 002Zrubový dom s 5 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4 až 6 - člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom alebo štýlový víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na S, SV a J. Zastavaná plocha zrubu bez terás je 87,6 m2, s terasami 163,5 m2, výška hrebeňa strechy je 7,6 m.

zrubovy dom silver creek 002Zrub strednej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 5 - až 7 - člennej rodiny. Zrub je vhodný ako rodinný dom alebo víkendový dom na vidieku. Vstup do zrubu je vhodné orientovať na S, SV, JV, V. Zastavaná plocha zrubu je 81,3 m2, výška hrebeňa strechy je 8,2 m.

Zrubový dom FischerZrub menšej veľkosti so 4 obytnými miestnosťami. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4 - až 6 - člennej rodiny. Zrub je vhodný ako chata alebo víkendový dom. Vstup do zrubu je vhodné orientovať S, SV, JV, V. Zastavaná plocha zrubu je 68,4 m2, výška hrebeňa strechy je 7,5 m.

zrubovy dom alaska 002Zrub menšej veľkosti s 3 obytnými miestnosťami a pracovným kútom. Je vhodný najmä pre mladé rodiny a menej náročných chatárov. Zastavaná plocha zrubu je 47,6 m2, výška hrebeňa strechy je 6,5 m.